KeLing Arıtma Teknolojileri Limited Şirketi

-------------------------------------------------- -----------

İleri. Yüksek Qulity. Makul.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
haber
Ana sayfa Haberler

HEPA filtresini temizlemek iyi bir fikir değil

Sertifika
Çin KeLing Purification Technology Company Sertifikalar
Çin KeLing Purification Technology Company Sertifikalar
Müşteri yorumları
Keling, 25 Ekim.2017 tarihinde PO NO.M170807'ye karşı bize aşağıdaki ürünleri başarıyla tedarik etmişti; Verilen Hava Filtreleri kurulumdan bu yana tatmin edici bir şekilde çalışıyor.

—— SIMPOR İLAÇ

Onlarla coopertae yaptığımızdan, her zaman kaliteli ürünler sunarlar ve teslimatı bize zamanında tutarlar, nazik destekleri için onay veririz!

—— Nasır

Bu, KeLing Purification Technology Co.Ltd, 3C01 Tian Feng Ticaret Meydanı, Orta Bina, No 133, Baiyun AV'den projemiz için U tipi hava duş tüneli, Hava Duşu ve HEPA filtre, İkincil hava filtresi, perfilter aldığımızı onaylamak içindir. , Baiyun Disctrict, Guangzhou, GuangDong, Çin 22 Ekim 201'de Sözleşme No: 2014/4119005942

—— IATEC, Arjantin

Ürün beklenenden daha hızlı geldi ve ne sipariş ek olarak özel bir şey gönderdi. Güzel insanlar ve hızlı servis!

—— Muhammed Saad

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
HEPA filtresini temizlemek iyi bir fikir değil
hakkında en son şirket haberleri HEPA filtresini temizlemek iyi bir fikir değil

Tartışıldığı gibi, bir HEPA filtresinin temizlenmesi, filtrenin işini yapmasına izin veren son derece ince lif ağlarına neredeyse kesinlikle zarar verecektir.Ancak filtrenin temizlikten zarar görmeyeceğinden yüzde 100 emin olsanız bile, HEPA filtresini temizlemenin iyi bir fikir olmamasının başka nedenleri de vardır.

 

Filtre temizlemek kirli bir iştir.Filtreyi temizlemek için dışarı çıkarmazsanız, temizleme eyleminin evinize havadaki bazı kirleticileri sokması için iyi bir şans vardır.Bu kirleticilerden kurtulmak, ilk etapta bir HEPA filtresi kullanmak isteyebileceğiniz nedendir.Havaya geri verilen kirleticiler, filtre üzerinde meydana gelen herhangi bir mikrobiyal büyümeyi içerebilir.

Filtreden bazı kirleticileri soluyabilirsiniz.HEPA filtrenizi açık havada temizleseniz bile, siz temizlerken filtreden çıkan parçacıkların bir kısmı havada olacaktır.Bir tür solunum cihazı takmadığınız sürece, alerjik reaksiyonu tetikleyebilecek kirleticileri soluyabilirsiniz.

Filtre temizleyiciniz için bir filtreye ihtiyacınız olacak.Bir HEPA filtresini temizlemek için bir vakum kullanırsanız, vakumun ayrıca bir HEPA filtresine sahip olması gerekir veya kutudaki kirli filtreden parçacıkları tutamaz.Tüm bu parçacıkları havaya dağıtacaktır.Ve vakumda bir HEPA filtresi varsa, onu temizleme zamanı geldiğinde ne kullanacaksınız?

Filtre kullanılmadan önce tamamen kuru olmalıdır.Islak bir HEPA filtresi ayrıca filtre yüzeyinde küf oluşumuna izin verebilir.Bir HEPA filtredeki ince lif ağları nedeniyle, kurumaları uzun zaman alır (üreticiler en az 24 saat önermektedir).Filtrenin kuruduğu süre boyunca, havayı filtrelemiyorsunuz.

HEPA filter 5

Pub Zaman : 2020-11-23 11:14:49 >> haber listesi
İletişim bilgileri
KeLing Purification Technology Company

İlgili kişi: Mrs. Zhao

Tel: 86 20 13378693703

Faks: 86-20-31213735

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)