KeLing Arıtma Teknolojileri Limited Şirketi

-------------------------------------------------- -----------

İleri. Yüksek Qulity. Makul.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa Haberler

HEPA Filtre Verimliliği ve Sınıflandırmaları

Sertifika
iyi kalite Temiz Oda Hava Duşu satış için
iyi kalite Temiz Oda Hava Duşu satış için
Müşteri yorumları
Keling, 25.03.2017 tarihinde PO NO.M170807; Tedarik edilen Hava Filtreleri, kurulumundan bu yana tatmin edici bir şekilde çalışıyor. Ürünlerinden memnun olduk.

—— SIMPOR PHARMA

Onlarla birlikte yapacağımız coopertae'yi tercih ettiğimiz için kaliteli ve zamanında teslimini zamanında yapıyorlar, nazik desteği için teşekkür ediyoruz!

—— Nasır

Projemiz için KeLing Purification Technology Co. Ltd, 3C01 Tian Feng Commerce Square, Mid Building, No. 133, Baiyun AV'dan U tipi hava duş tüneli, Air Shower ve HEPA filtre, İkincil hava filtresi, perfilter aldığımızı onaylamak için , Baiyun Disctrict, Guangzhou, GuangDong, Çin Sözleşme No: 2014/4119005942 karşı 22 Ekim 201

—— IATEC, Arjantin

Ürün beklenenden daha hızlı geldi ve sipariş ettiğim şeyin yanı sıra özel bir şeyler gönderdi. Güzel insanlar ve hızlı servis!

—— Muhammed Saad

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

HEPA Filtre Verimliliği ve Sınıflandırmaları

HEPA filtreleri hakkında, farklı ülkeler veya bölgeler, standartlarına göre farklı sınıflandırmalara sahiptir. Benzer şekilde, temizlik için gereksinimler sanayiden sanayiye değişmektedir.

HEPA Filtrelerinin özellikleri:

  1. Birincil filtre: esas olarak klima sisteminin temiz hava girişi için büyük filtreyi atmosferden alan ön filtre olarak kullanılır. Filtrasyon verimi, ≥5.0um partiküllerin filtrasyonuna tabi tutulur.
  2. Orta filtre: genel klima sistemleri için son filtre ve klima sistemlerinde yüksek verimli filtreler için ön filtre olarak kullanılabilir. Temelde 1-10um süspansiyonlu partikülleri kesmek için kullanılır, verim filtrasyondaki particles1um partiküllere tabi tutulur.
  3. Yüksek-orta seviye filtre: genel arıtma için bir sistem son filtresi olarak ve yüksek verimli filtreler için bir ara filtre olarak kullanılabilir. Temelde 1-5um partiküllere müdahale eder, verim filtrasyona particles1um partiküllere tabi tutulur.
  4. Alt-hepa filtre: çoğunlukla temiz oda uçlu filtre, yüksek verimli filtreler için ön filtre ve temiz hava sistemleri için son filtre olarak kullanılır. Filtreleme verimi, filtreleme ≥0.3um partiküllere tabi tutulur.
  5. Hepa filtresi: tüm temizlik gereksinimlerini sağlamak için temiz odanın son filtrasyonu olarak kullanılır. Filtreleme verimi, filtreleme ≤0.3um partiküllere tabi tutulur.

Avrupa standartlarına göre, Birincil filtre 3 seviyeye ayrılır, G1, G2, G3; Orta filtre 3 seviyeye ayrılmıştır, G4, F5, F6; Yüksek-orta filtre 2 seviyeye ayrılır, F7, F8; Alt-hepa filtre 3 seviyeye ayrılır, F9, H10, H11; Hepa filtresi 3 seviyeye ayrılır, H12, H13, H14.

Pub Zaman : 2019-07-31 11:45:39 >> haber listesi
İletişim bilgileri
KeLing Purification Technology Company

İlgili kişi: Mrs. Zhao

Tel: 86--13378693703

Faks: 86-20-31213735

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)