KeLing Arıtma Teknolojileri Limited Şirketi

-------------------------------------------------- -----------

İleri. Yüksek Qulity. Makul.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa Haberler

Birincil filtre ve hava temizleme arasındaki ilişki

Sertifika
iyi kalite Temiz Oda Hava Duşu satış için
iyi kalite Temiz Oda Hava Duşu satış için
Müşteri yorumları
Keling, 25.03.2017 tarihinde PO NO.M170807; Tedarik edilen Hava Filtreleri, kurulumundan bu yana tatmin edici bir şekilde çalışıyor. Ürünlerinden memnun olduk.

—— SIMPOR PHARMA

Onlarla birlikte yapacağımız coopertae'yi tercih ettiğimiz için kaliteli ve zamanında teslimini zamanında yapıyorlar, nazik desteği için teşekkür ediyoruz!

—— Nasır

Projemiz için KeLing Purification Technology Co. Ltd, 3C01 Tian Feng Commerce Square, Mid Building, No. 133, Baiyun AV'dan U tipi hava duş tüneli, Air Shower ve HEPA filtre, İkincil hava filtresi, perfilter aldığımızı onaylamak için , Baiyun Disctrict, Guangzhou, GuangDong, Çin Sözleşme No: 2014/4119005942 karşı 22 Ekim 201

—— IATEC, Arjantin

Ürün beklenenden daha hızlı geldi ve sipariş ettiğim şeyin yanı sıra özel bir şeyler gönderdi. Güzel insanlar ve hızlı servis!

—— Muhammed Saad

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Birincil filtre ve hava temizleme arasındaki ilişki

Birincil filtre ve klima filtresi sarf malzemeleridir. 1984'ten önce Çin çok fazla filtre elemanı geliştirmedi. Fakat bugün, materyaller büyümeye devam ettikçe ve insanlar bunu talep ettikçe, filtreler bir zorunluluk haline geliyor. Birincil filtre ile iklimlendirme filtresi ve hava temizleme ihtiyacı arasındaki ilişki, insanların yaşam ve yaşam çevrelerine daha fazla dikkat ettiğini göstermektedir.

Hava kalitesi artan bir endişe konusu haline geldi. Havanın nasıl arındırılacağı ve insanlar için uygun bir hava ortamı yaratılacağı filtrasyon ve arıtma endüstrisinin mevcut araştırma yönüdür. Filtreleme için yüzey filtrasyonu ve derin filtrasyon kullanılır (yüzey filtrasyonu, filtre materyali içindeki yabancı maddeleri engellemek içindir, derin filtrasyon labirent yapıdır, filtre materyalindeki yabancı maddeleri bırakır). Filtre malzemeleri metal örgü ve naylondur. Net, kimyasal elyaf filtre, kağıt filtre, aktif karbon vb. Doğru ortamda doğru filtrenin nasıl seçileceği, bugün araştıracağımız konu olacaktır.

Sınıflandırma

  1. Yapıya göre sınıflandırılmış: Düz filtre, katlanabilir filtre, torba filtresi.
  2. Filtreleme verimi (bir partikül aralığındaki tozu engelleme yeteneği) ile sınıflandırılır: Birincil filtre, orta verim filtresi, hepa filtre.

Bu sınıflandırma yöntemi resmidir. Ülkemiz ilgili standart GB / T 14295-93 Hava Filtresi ve GB / T 13554-92 HEPA Hava Filtresi vermiştir.

Seçim:

  1. Laminer temiz tezgah, Temiz oda hava duşu, Laminer akış davlumbazı vb. Gibi küçük çalışma koşulları için. Küçük miktardaki hava nedeniyle, hava giriş yüzeyi birincil etki filtresini benimser ve hava besleme ucu yüksek verimli filtre kullanır.
  2. Klima sistemlerinin arıtılması için, bu durum genellikle gerektiği gibi spesifik parametrelerle sağlanır.
  1. Sınıf 1000-100000 hava temizleme sisteminde, genellikle Birincil filtre, orta verimlilik filtresi, hepa filtre de dahil olmak üzere üç aşamalı hava filtrasyonunu benimser. Ön filtre, orta verimli filtre genellikle hava işleme ünitesine yerleştirilir ve ön filtre, pozitif basınç bölümüne yerleştirilir ve alt hepa filtre veya hepa filtre, klima arıtma sisteminin sonuna yerleştirilir.
  2. Sınıf 100-1000 hava arıtma sisteminde, birincil filtre, orta verimli filtre ve hepa filtre genellikle temiz hava arıtma ünitesinde bulunur. Ayrıca temiz oda sirkülasyon havası sistemine alt hepa filtre veya hepa filtre yerleştirilmiştir. Temiz odanın tavanı olan temiz klima ünitesinin sonuna bir hepa filtre yerleştirilir. Ultra verimli filtreler için, hava temizliğinin gereksinimi karşıladığından emin olmak için iklimlendirme sisteminin sonuna yerleştirilmelidirler.

Yukarıdakiler aracılığıyla, sistemin hiyerarşik filtreleme kullandığı tespit edilebilir. Farklı çalışma ortamlarından kaynaklanan çeşitli durumlar için alıcılar, hava temizliği gereksinimlerini elde etmek için çalışma ortamı ve endüstri gereksinimleriyle birlikte ilgili hassas filtreyi seçmelidir.

Pub Zaman : 2019-07-31 12:07:23 >> haber listesi
İletişim bilgileri
KeLing Purification Technology Company

İlgili kişi: Mrs. Zhao

Tel: 86--13378693703

Faks: 86-20-31213735

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)