KeLing Arıtma Teknolojileri Limited Şirketi

-------------------------------------------------- -----------

İleri. Yüksek Qulity. Makul.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
haber
Ana sayfa Haberler

HEPA filtreyi temizleyebilir misiniz?

Sertifika
Çin KeLing Purification Technology Company Sertifikalar
Çin KeLing Purification Technology Company Sertifikalar
Müşteri yorumları
Keling, 25 Ekim.2017 tarihinde PO NO.M170807'ye karşı bize aşağıdaki ürünleri başarıyla tedarik etmişti; Verilen Hava Filtreleri kurulumdan bu yana tatmin edici bir şekilde çalışıyor.

—— SIMPOR İLAÇ

Onlarla coopertae yaptığımızdan, her zaman kaliteli ürünler sunarlar ve teslimatı bize zamanında tutarlar, nazik destekleri için onay veririz!

—— Nasır

Bu, KeLing Purification Technology Co.Ltd, 3C01 Tian Feng Ticaret Meydanı, Orta Bina, No 133, Baiyun AV'den projemiz için U tipi hava duş tüneli, Hava Duşu ve HEPA filtre, İkincil hava filtresi, perfilter aldığımızı onaylamak içindir. , Baiyun Disctrict, Guangzhou, GuangDong, Çin 22 Ekim 201'de Sözleşme No: 2014/4119005942

—— IATEC, Arjantin

Ürün beklenenden daha hızlı geldi ve ne sipariş ek olarak özel bir şey gönderdi. Güzel insanlar ve hızlı servis!

—— Muhammed Saad

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
HEPA filtreyi temizleyebilir misiniz?
hakkında en son şirket haberleri HEPA filtreyi temizleyebilir misiniz?

HEPA filtreniz özellikle yıkanabilir veya "kalıcı" olarak etiketlenmemişse, cevap hayırdır.Filtreyi suyla durulayabilir, fazla tozu hafifçe vurabilir veya bir vakumla biraz toz alabilirsiniz, ancak bu, filtrenin havadaki partikülleri çıkarmasına izin veren lif ağına kesinlikle zarar verebilir.Filtre hasarsız görünse bile liflerin bir kısmı kırılacak veya uzayacaktır.Filtreleme işini düzgün yapmayan, biraz temiz görünümlü bir filtre elde edeceksiniz.

 

Bir HEPA filtresinin iddialarını karşılamasını sağlayan şey, cam elyafların "dokusunun" tutarlılığıdır.Lifler gerilir veya yırtılırsa, filtrede partiküllerin geçebileceği kadar büyük boşluklar oluşturacaktır.Çerçevenin bütünlüğü de önemlidir.Çerçevenin kendisi veya çerçeve ile monte edildiği yer arasında sızdırmazlık sağlayan contalar tehlikeye girerse, hava filtre içinden değil çevresinden akabilir.

 

Filtre yıkanabilir veya kalıcı olarak pazarlanıyorsa, yıkayabilir veya temizleyebilirsiniz ve çalışmaya devam edebilir.HEPA filtremiz yıkanamaz.Her altı ayda bir değiştirilmesi gerekir.

 

v bank air filter 7

Pub Zaman : 2020-11-23 11:15:56 >> haber listesi
İletişim bilgileri
KeLing Purification Technology Company

İlgili kişi: Mrs. Zhao

Tel: 86 20 13378693703

Faks: 86-20-31213735

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)