KeLing Arıtma Teknolojileri Limited Şirketi

-------------------------------------------------- -----------

İleri. Yüksek Qulity. Makul.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa Haberler

HEPA filtreleri nelerden yapılmıştır?

Sertifika
Çin KeLing Purification Technology Company Sertifikalar
Çin KeLing Purification Technology Company Sertifikalar
Müşteri yorumları
Keling, 25 Ekim.2017 tarihinde PO NO.M170807'ye karşı bize aşağıdaki ürünleri başarıyla tedarik etmişti; Verilen Hava Filtreleri kurulumdan bu yana tatmin edici bir şekilde çalışıyor.

—— SIMPOR İLAÇ

Onlarla coopertae yaptığımızdan, her zaman kaliteli ürünler sunarlar ve teslimatı bize zamanında tutarlar, nazik destekleri için onay veririz!

—— Nasır

Bu, KeLing Purification Technology Co.Ltd, 3C01 Tian Feng Ticaret Meydanı, Orta Bina, No 133, Baiyun AV'den projemiz için U tipi hava duş tüneli, Hava Duşu ve HEPA filtre, İkincil hava filtresi, perfilter aldığımızı onaylamak içindir. , Baiyun Disctrict, Guangzhou, GuangDong, Çin 22 Ekim 201'de Sözleşme No: 2014/4119005942

—— IATEC, Arjantin

Ürün beklenenden daha hızlı geldi ve ne sipariş ek olarak özel bir şey gönderdi. Güzel insanlar ve hızlı servis!

—— Muhammed Saad

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
HEPA filtreleri nelerden yapılmıştır?

hepa filter

 

HEPA filtreleri veya yüksek verimli partikül hava filtreleri, nasıl yapıldıklarına göre değil, partikülleri filtrelemek için ne kadar iyi derecelendirildikleri ile tanımlanır.HEPA standardını karşılamak için, bir filtrenin, içinden geçen havadan 0.3 mikron (veya mikrometre) büyüklüğündeki partiküllerin yüzde 99.97'sini çıkardığı tahmin edilmektedir, ancak bu, 0.3 mikrondan küçük partiküllerin HEPA filtresinden kaçabileceği anlamına gelir.

 

Uygulamada, HEPA filtreleri, "kaba cam elyaflar, kaplanmış hayvan kılı, bitkisel elyaflar, sentetik elyaflar (polyester veya naylon gibi), sentetik köpükler, metalik yünler veya genişletilmiş metaller ve folyolar" dahil olmak üzere çeşitli malzemelerden yapılır. EPA'ya.Bu lifler rastgele birbirine dolanır ve kağıt benzeri tabakalar halinde sıkıştırılır.Levhalar, havanın içinden geçtiği yüzey alanını artırmak için kıvrılır ve karton, plastik, ahşap veya metalden yapılmış bir çerçeve üzerine monte edilir.Üreticiler bir HEPA filtresine daha büyük parçacıkları elemek için ön filtre, kokuları ve gazları gidermeye yardımcı olmak için aktif karbon veya parçacıkların liflere yapışmasını sağlamak için kimyasal işlem gibi başka öğeler ekleyebilir.

Pub Zaman : 2020-11-25 11:17:30 >> haber listesi
İletişim bilgileri
KeLing Purification Technology Company

İlgili kişi: Mrs. Zhao

Tel: 86 20 13378693703

Faks: 86-20-31213735

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)